Język / Languages
Waluty / Currency
Formy płatności

Formy płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

 • Przelew - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.
  Dane do przelewu:
  MPL DESIGN Lorkowski Marcin
  ul. Kpt. Jana Drzewieckiego 15/67
  87-100 Toruń
  IDEA Bank: PL96 1950 0001 2006 0834 2137 0003
  Swift: ieeaplpa
 • PayPal - najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. Zostaniesz przekierowany do systemy PayPal w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swoje konto i dokonujesz opłaty korzystając z salda konta lub karty kredytowej.
 • Płatność elektroniczna - wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności przelewy24, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty.

 

 

System Przelewy24 obsługuje bezpieczne transakcje:

 • karta płatnicza - Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro,
 • ePrzelewy - lista obsługiwanych obecnie banków dostępna po wyborze tej formy płatności na etapie zamówienia,
 • inne.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl